Cím: 1095 Budapest, Mester u. 19.  Tel: +36 30 397 0230 Email: mofe@mofe.hu OM: 034942

Szeretettel köszöntöm iskolánk honlapján.

A Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola kiváló infrastruktúrával rendelkező intézmény a Ferencváros szívében. Az intézmény szemléletét az inkluzivitás jellemzi. Az egységes, és sajátos arculat kialakítása elősegítette a közösségformálást, és egymás elfogadását. A pedagógusok gondolkodásának átformálása, a kor követelményeinek megfelelő szemléletváltás az elmúlt hat évben kivívta az intézmény környezetének elismerését, melynek következményeként a tanulólétszám háromszorosára növekedett. Az iskola évek óta sikeresen alkalmazza a Komplex Instrukciós Program módszert, melynek eredményeként a KIP referencia intézményévé vált. Fontos küldetésének tartja, hogy a módszert és az alkalmazása közben szerzett tapasztalatokat más iskolákkal is megossza. Nagy hangsúlyt fektet a tehetségek felfedezésére, gondozására, az eredményes pályaorientációra. Kiemelt célja, hogy a digitális világ segítségével és eredményesebb módszerekkel támogassa a fiatalokat a tanulásban, a játékos készségfejlesztésben, a pedagógusok munkáját az oktatásban.

Török Alfréd Péter

Fenntartó:

Tankerületi igazgató: Tóth János

Székhely: 1212 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 59/a.

Postázási cím: 1751 Budapest, Pf. 34.

Tel: + 36 (1) 795-8211